Olimpinių žaidynių "Sochi 2014" medalių įvertinimas( galutinis medalis)

click fraud protection
Apie

XXII žiemos olimpinėse žaidynėse Sočyje, Rusijos komanda sugebėjo rekordą už apdovanojimų laimėjo. Pirmą kartą po SSRS žlugimo Rusijos nacionalinė komanda dalyvavo 1994 olimpinėse žaidynėse Lillehammer, laimėjo 23 medalius.20 metų tai buvo mūsų geriausias rezultatas, kurį galėjo pranokti tik šiais metais.

Bet kas komanda pasistatė šalių "baltas" olimpinės žaidynės galutinėse įskaitoje parodys mūsų šiandien įvertinimas medalis olimpinių komandų Sočis 2014 .

turinys:

• 10. Prancūzija( auksas - 4, sidabro - 4, bronzos - 7)
  • 9. Austrija( 4 zolotye- sidabro - 8, bronzos - 5)
  • 8. Baltarusija( aukso - 5, sidabro - 0Bronza - 1)
  • 7. Šveicarija( auksas - 6, sidabro - 3, bronzos - 2)
  • 6. Vokietija( auksas - 8, sidabro - 6, bronzos - 5)
  • 5. Nyderlandai( auksas - 8, sidabro - 7Bronza - 9)
  • 4. JAV( auksas - 9, sidabro - 7, bronzos - 12)
  • 3. Kanada( auksas - 9, sidabro - 10, bronzos - 5)
  • 2. Norvegija( aukso - 11 sidabro -5, bronzos - 10)
  • 1. Rusija( auksiniai - 13, Sidabrinė - 11 bronzos - 9)

10. Prancūzija( auksas - 4 Sidabras - 4 bronzos - 7)

Prancūzijos sportininkai užėmė aukso biatlono, snieglenčių ir freestyle. Labiausiai produktyvus narys buvo Marten Fourcade, laimėjęs du aukso medalius ir vieną sidabro medalį biatlone.

9. Austrija( 4 zolotye- sidabro - 8, bronzos - 5)

austrai laimėjo olimpinį auksą biatlono, šokinėja, kalnų slidinėjimas ir kamaniņu. Visi Austrijos nacionalinės komandos apdovanojimai buvo labai sunkiai pasiekiami kalnų slidinėjimo jėgai.

8. Baltarusija( aukso - 5, sidabro - 0, bronzos - 1)

Baltarusijos himnas 3 apdovanojimai aukščiausią užsakymą biatlono ir 2 freestyle. Ypač išsiskiria olimpinėse žaidynėse biathlete Darijus Domracheva, kas paims su 3 aukso medalius žaidynėse.

7. Šveicarija( auksas - 6, Sidabrinė - 3 bronzos - 2)

Šveicarijos sportininkai laimėjo aukso slidinėjimas, snieglenčių sportas ir slidinėjimas. Dario Kologonos slidininkas, laimėjęs du aukščiausio lygio apdovanojimus, labiausiai išsiskyrė.Šveicarijos moterų ledo ritulio komanda tapo žaidimų bronzos medaliais.

6. Vokietija( auksas - 8, Sidabrinė - 6 bronzos - 5)

vokiečiai paėmė aukso kalnų slidinėjimas, Šiaurės kombinuotosios, slidinėjimo šokinėja ir kamaniņu. Lugers Tobias Arlt Vokietijos, Natalie Heizenbergo Felix Loch Tobias Wendl turime 2 olimpinių medalių aukščiausio lygio.

5. Nyderlandai( auksas - 8 Sidabrinė - 7 bronzos - 9)

Olandų nustebinti visiems su savo įgūdžių čiuožimo. Būtent šioje disciplinoje sportininkai iš Nyderlandų laimėjo 6 aukso medalius. Keturis kartus komandos nariai užėmė visą podiumas - lenktynėse vyrų 10 000 5000 ir 500 metrų, taip pat ir moterims per 1 500 metrų lenktynes.

4. JAV( auksas - 9 sidabro - 7 bronzos - 12)

amerikiečiai gavo aukščiausius apdovanojimus slidinėjimas, snieglenčių sportas, Freestyle ir šokių ant ledo. Moterų ledo ritulio komanda tapo Žaidimų sidabro medaliais.

3. Kanada( auksas - 9, Sidabrinė - 10 bronzos - 5)

kanadiečiai iškovojo aukso bobslejowej, garbanoti, Freestyle slidinėjimas, ledo ritulio ir trumpą kelio. Pažymėtina, bet ne vienas šios komandos sportininkas laimėjo daugiau nei vieną medalį.

2. Norvegija( aukso - 11 sidabro - 5, bronzos - 10)

norvegai buvo stipriausias iš visų į biatlono, Šiaurės derinama, lygumų slidinėjimas ir kalnų slidinėjimas.2 aukso apdovanojimai atiteko Marit slidininkų ir Jørgen Bjerg Graabak ir biathletes Ole Einaras Berndalen Emil Svendsen.

1. Rusija( Gold - 13 sidabro - 11 bronzos - 9)

Rusai pirmieji Bobslėjuje, skeletas, snieglenčių sportas, dailiojo čiuožimo, biatlono ir trumpą kelio. Pagrindinės žvaigždės dabartinės olimpinės žaidynės plieno Viktoras Ahn, apdovanojimai iškovojo 3 aukso ir Tatjana Volossozhar Maxim Trankov du kartus užimanti aukščiausią pjedestalo.