• 3. záznam Yuzuru Hanyu
  • 2. záznam Julia Lipnická
  • 1. záznam Tatiana Volosozhar a Maxim Trankova

10. záznamy Yorin ter Morse

Dutch konkobezhka patřit, jakmile 2 olympiáda záznam - 2014. první sada na Yorinvzdálenost 1500Prolomit to po dobu 1 minuty, 53,51 sekundy. Druhý záznam sportovec vytvořen ve spolupráci s Lotte van Beek a Ireen Wüstová v týmu pronásledování.

9. Záznam z ruského týmu v počtu medailí

Již od rozpadu SSSR nejlepší výkon pro ruský tým zůstal hry v roce 1994 v Lillehammeru, kde se nám podařilo vyhrát 23 medailí v různých nominálních hodnot. Nicméně, tento záznam byl rozbit na olympiádu v Soči, když 21.února 2014 dámská biatlonu tým přivedl k ruské pokladnice 24. medaili, která, mimochodem, nebyl poslední.

8. Record Sang-Hwa Lee

jihokorejský rychlostní bruslař vytvořil nový olympijský rekord v závodě na 500 metrů. Od roku 2002 byl považován za nejlepší výsledek 37,30 sekund, ale v Soči Lee překonal vzdálenost v 37,28 sekundy.

7. Record Ole Einar Bjørndalen

Během let legendární představení biatlonistka vyhrál jednu bronzovou, čtyři stříbrné a osm zlatých olympijských medailí.Soči olympijské hry je pravděpodobné, že nabude právní moci v Björndalen kariéry.

6. Rekord v počtu zemí, které získaly zlaté medaile

poprvé v historii zimních olympijských her, olympijské zlaté medaile získané sportovců z 20 různých zemí.Připomeňme, že na konci poslední „bílých“ olympijských hrách ve Vancouveru mistry byli zástupci 19 zemí.

5. Record Bode Miller

American stal nejstarším olympijská medailistka v alpském lyžování.Jeho bronzová medaile Mitter získal ve věku 36 let 127 dní překonal předchozí rekord norského Hetilya Andre Omodta.

4. Record Sven Kramer

holandského bruslař na hrách v Soči, zlomil vlastní rekord na vzdálenost 5000 metrů.Kramer překonat bezprecedentní vzdálenost do 6 minut a 10,76 sekundy.

3. Record Yuzuru Hanyu

Prezentace z 19-letý japonský bruslař celý svět sledoval se zatajeným dechem. Na olympiádu v Soči Yuzuru rekord mezi muži - dvouhra, získává více než 100 bodů za výkon v krátkém programu.

2. Record Julia Lipnická

Lipnitskaya stal nejmladším olympijským vítězem mezi bruslaři v historii zimních olympijských her. Jeho výkon zlatou medaili v soutěži družstev Julia získal ve věku 15 let 249 dní, překonání rekordu amerického Tara Lipinski.

1. Zaznamenejte Tatiana Volosozhar Maxim Trankova

Russian krasobruslaři si stanovili nový rekord mezi sportovními dvojicemi. Maxim a Tatiana zaznamenal neuvěřitelný 84.17 skóre pro její výkon v krátkém programu. Dříve tak vysoké hodnocení nedostal žádné jeden pár na ledě.