Ocena univerzijade v Kazanu 2013

click fraud protection

na univerzijadi v Kazanu se je končalo 17. julija športniki so bili igral več kot 350 nizov medalj v 27 disciplinah.

Leta 2013 brez primere število zapisov Univerzijada je bila s sedežem v Kazan - 67, medtem ko je v lanskih igrah v kitajski Shenzhen športnike "posodobljenih" 14 zapisov. Igre združil mlade športnike iz 162 držav. Nudimo lestvica National University igre v Kazan v 2013 .

10. Avstralija

Avstralski športniki6 sprejeti na univerzijado najvišje dostojanstvo nagrad, kot tudi 4 srebrne in 6 bronastih medalj. Dobili v top deset - uspeh za ekipo, ki se je v zadnjih igrah bil v 15. vrstici ekipnem tekmovanju.

9. Italija

Italijani zmagali v Kazanu 6 zlatih medalj, 17 srebrnih in 21 bron. Italijanska ekipa je tradicionalno vključene v top deset na univerzijado. Južna Afrika

8. Osmo mesto v ekipnem - velik uspeh za južnoafriško reprezentanco. V zadnjih iger, je 24. mesto na Kitajskem, v Južni Afriki. Letos v Južni Afriki se je 7 zlatih, 3 srebrne in 4 bronaste.

7. US

Američani - "redni" v prvo deseterico. Leta 2013 je ameriška ekipa osvojila 11 zlatih, 14 srebrnih in 15 bronastih medalj.

6. Ukrajina

Ukrajinski športniki osvojili 12 nagrad najvišjo vrednostjo, 29 srebrnih medalj in 36 - bron.

5. Belorusija

Na zadnjih igrah v Shenzhen Belorusov je 19. mesto. Letos je ekipa osvojila 13 zlatih in srebrnih medalj in 14 bronastih medalj.

4. Koreja

Na zadnjih olimpijskih igrah je korejska ekipa v top tri, letos pa je bilo obiti kot tradicionalno močna japonska. Korejski športniki osvojili 17 zlatih v Kazanu, kot tudi 12 srebrnih in bronastih medalj.

3. Japonska

trojka vodja ekipe univerzijada uvrstitev zapre Japonsko.Športniki iz vzhajajočega sonca osvojili medalje 84, 24 najvišji standard, 28 srebrnih in 32 bron.

2. Kitajska

drugo mesto v razvrstitvi ekip glede na število nagrad na trenutne kitajske ekipe osvojil olimpijske igre, ki so vodili prejšnjo univerzijade v Shenzhen. Leta 2013 so Kitajci osvojili 77 medalj( 26 najvišje standardne, 29 srebrnih in 22 bronastih).

1. Rusija

Ruska ekipa - nesporni vodja poletne univerzijade. Naši športniki osvojili 41% od nagrade najvišje dostojanstvo Izžrebali med dogodkom. Skupno število medalj ruski športniki prejeli - 292 od njih - 155 najvišja samospoštovanje, 75 srebrnih in 62 bronastih medalj.