Domov metode znebiti starostnih peg: 10 preizkušenih receptov

click fraud protection

Rjave lise - kakšen problem številnih žensk. Nastopanje na vidnih mestih, kvarijo videz in ustvarjajo pomembno moralno nelagodje. Znebite se jih ni enostavno. Najprej morate ugotoviti vzrok, in nato nadaljujte z njihovo odstranitev. Pomoč v teh 10 domačih metod, da se znebite starostnih peg, redno uporabo, ki jih lahko dosežemo želenega rezultata.

10 domov metod, da se znebite starostnih peg

Učinkoviti domača sredstva

Razlogi za pojav pigmentacije, obstaja veliko. To je lahko posledica genetske predispozicije, hormonske okvare, pomanjkanja vitaminov v telesu, ali dolgotrajno izpostavljenostjo soncu.

Še en dejavnik, ki povzroča barvne oznake na kožo, je lahko bolezen jeter.

Dokazane načini, da se znebi pigmentacije:

Sestavine za masko pigmentnih peg
Kako narediti masko z jajcem
  • Bow in kis bistvo. Za pripravo sredstvo morali zmeljemo v mešalniku ali brus eno majhno žarnico, nastalo brozgo dodamo 150 ml kisa. Pustite delovati 10-15 minut in precedimo skozi gazo, nalijemo v steklenico in se uporablja kot tonik, drgnjenje želenih območij vsako jutro in večer. Rezultat bo očitno po 3-4 tednih.
  • Zaradi peteršilj na beljenje učinek To se uporablja za izdelavo obkladki. Dovolj je, da grind zeleno žarek v mešalniku, dodamo 20 ml vrele vode in dal na ličila madeže. Odstrani ko je suha. Ponovi vsake 2 dni na mesec.
  • beljenje zobna pasta. Vzemite žlico svežega limoninega soka, medu in sesekljanim peteršiljem. Zmešamo in se razširi na kožo. Po 25. minutah je izpiranje. Splošno tečaj - na mesec, 2 zdravljenja na teden.
  • Dobro Beat jajce, dokler penastoNato dodamo žličko medu in vode. Uporabi sestavo na problematičnih področjih, za 30 minut. Po postopku navlažimo kožo z hranljivo kremo. Opravite vsakih pet dni.
  • Združite enake dele limonin sok in kis. Dobljeno raztopino navlažimo bombaža in deluje na mestu 10-15 minut. Če boste začutili pekoč občutek, da je treba, preden odstranite obkladek. Ponovite 2-3 krat na teden.

Druge učinkovite metode

Maska kosmulja

Jagode maska ​​vsebuje antioksidante, ki so dobro razbarva. Zmeljemo v mešalniku kosmulje, brusnice, jagode ali jagode. Prijavite se za 20-30 minut na vsakih 5 dni.

Tonik za Roka: operemo in narežemo na liste, dodamo skodelico vrele vode, da vztrajajo noč, možganov in obdelavo potrebnih delov na dnevni osnovi.

Žlico in čajna žlička škroba jodizirano soli damo 10 ml vode. Nastali piling uporablja 2-krat na teden.

Zmešamo 10 ml ricinovega olja, limoninega soka in kumare. Bandaža impregniran z raztopino in veljajo za madeže. Po 20 minutah speremo z vročo vodo.

Crush 12 tablet acetilsalicilne kisline dodamo k žlico prahu vode. Dobljeno zmes enakomerno porazdeljeno po površini problem za 20 minut.

Pigmentacija ne ogroža zdravja, vendar ne dodali lepoto. Med domačih receptih bo vsakdo izbere najboljšo možnost za sebe, da se znebite madežev.