Hodnotenie Universiade v Kazaňe 2013

click fraud protection

na univerziády v Kazani skončil 17.července športovci boli hral viac ako 350 sád medailí v 27 disciplínach.

V roku 2013 bezprecedentný počet záznamov Universiade bola založená v Kazaň - 67, kým v minuloročných hier v čínskej Shenzhen športovcov "aktualizované" 14 záznamov. Hry sa zišli mladí športovci z 162 krajín. Ponúkame Poradie National University Games v Kazani v roku 2013 .

10. Australia

austrálskych športovcov6 prevezený do univerziády najvyššej dôstojnosť cien, ako aj 4 strieborné a 6 bronzových medailí.Dostať sa do prvej desiatky - úspech pre tím, ktorý v minulých hrách bola na 15. riadku súťaži družstiev.

9. Taliansko

Taliani vyhrali v Kazani 6 zlatých, 17 strieborných a 21 bronzových. Taliansky tím je tradične zahrnutý v prvej desiatke na univerziády. South Africa

8. Ôsme miesto v súťaži družstiev - obrovský úspech juhoafrického národného tímu. V minulých hrách, vzal 24. miesto v Číne, Južnej Afrike. V tomto roku v Južnej Afrike pokračoval 7 zlatých, 3 strieborné a 4 bronzové.

7. US

Američania - "štamgasti" z prvej desiatke. V roku 2013, tím USA vyhral 11 zlatých, 14 strieborných a 15 bronzových medailí.

6. Ukrajina

ukrajinskí športovci získal 12 ocenení najvyššie hodnoty, 29 strieborných medailí a 36 - bronz.

5. Bielorusko

V posledných hrách v Šen-čen Bielorusov vzal 19. miesto. Tento rok sa tím vyhral 13 zlatých a strieborných medailí a 14 bronzových medailí.

4. Kórea

Na posledných olympijských hrách kórejský tím medzi prvými tromi, ale tento rok to bolo vynechané, pretože tradične silný japonský.Kórejskej športovci vyhrali 17 zlatých v Kazani, rovnako ako 12 strieborné a bronzové medaily.

3. Japan

Troika vedúci tímu Univerziáda poradí uzatvára Japonsko.Športovci vychádzajúceho slnka vyhral medailí 84, 24 na najvyššej úrovni, 28 strieborných a 32 bronzových.

2. China

druhé miesto v rebríčku tímov podľa počtu ocenení na súčasnú čínsku tím vyhral olympijské hry, čo viedlo predchádzajúce Universiade v Shenzen. V roku 2013 Číňania získali 77 medailí( 26 najvyššej úrovni, 29 strieborných a 22 bronzových).

1. Rusko

ruský team - nesporným vodcom letné univerziády. Naši atléti vyhrali 41% z cien najvyššej dôstojnosť tomboly v priebehu akcie. Celkový počet medailí dostal ruských atlétov - 292 z nich - 155 najvyššej vážnosti, 75 strieborných a 62 bronzových medailí.