Hodnocení medailí olympijských týmů Rio 2016( konečná medaile)

click fraud protection

V noci z 21. na 22. srpna skončil závěrečném ceremoniálu olympijských her v roce 2016 v Riu. Pro Rusko, tyto hry staly velmi obtížné, lze říci, skandální.Nicméně, naši sportovci překonali všechny zkoušky a byl čtvrtý v pořadí medailí.A tady je, jak olympijskou medaili žebříčku.

10. Australia

Total 29vyhrávat 8 zlatých, 11 stříbrných, 10 bronz.

Na první den olympiády, Australané ukázaly, že nejlepší výsledek ve vodním relé 4 o 100 metrů volný způsob. Dámské Four vytvořil světový rekord - 3: 30,65.Aby však bylo možné udržet tempo svižné medaile nemohla být před koncem hry, nakonec pouze 10 místo.

9. Itálie

Celkový počet medailí - 28: 8 zlatých, 12 stříbrných a 8 bronzových.

Fabio Basile získala reprezentativní Jižní Korea judo( hmotnost 66 kg).Další zlatá medaile přinese domů Daniele Garotstso fólie šermíř, který byl považován za outsidera, protože jeho soupeř byl vítěz vice-world v oboru, americký Alexander Massialas. A stejně jako 4 zlatých medailí bylo vyhráno Italové v oboru, jako je střelba.

8. Korea

celkový počet medailí - 21: 9 zlato, stříbro a bronz 3 9.

zima 2018 v Pyeongchang( město v Jižní Koreji) bude příští olympijské hry. Orgány přislíbily eliminovat jazykové bariéry, vstávání mezi oběma stranami bude nevyhnutelně grandiózní událostí.Na vytváření nových programů pro automatický překlad je již pracuje řada akademických institucí a IT firem.

7. France

celkem 42 medailí: 10 zlatých, 18 stříbrných a 14 bronzových.

poprvé od roku 1976 francouzština byla vítězná příkazového drezúře( jezdecké).S tímto win souvisí zajímavý příběh, jeden z finalistů Philippe Rozier - je syn Marcel Rozier, který byl olympijský vítěz ve francouzském národním týmu ve stejném sportu, stejně jako v roce 1976.

6. Japonsko

Celkem 41 odměna: 12 zlatých, 8 stříbrných a 21 bronzových.

šesté místo medaile Top 10 „vzal“ japonské sportovce. A guvernér Tokia Yuriko Koike obdržel vlajku olympijských her, protože japonský kapitál bude organizovat hry v roce 2020.

5. Německo

celkem 42 medailí: 17 zlatých, 10 stříbrných a 15 bronzových.

Dlouhodobí ruské soupeři ve sportu nemohl dostat kolem našich sportovců na celkovém počtu medailí.Ocenění nejvyšší důstojnost, zejména získaly: kanoista Sebastian Brendel, ve vzdálenosti 1000 metrů v jedné řeči a ve dvou kajakářů a Max Rendshmidt a Markus Gross, ve vzdálenosti 1000 metrů ve dvou a čtyřech.

4. Rusko

celkem 56 ocenění, včetně 19 zlatých, 18 stříbrných a 19 bronzových.

velmi příjemným překvapením byla zlatá medaile z našich házenkářů, kteří dokázali porazit Nory, a byl považován za nejoblíbenější ve finále porazil nejsilnější francouzský tým. Jedná se o první zlato pro házenou po domácích olympijských her v roce 1980.Slavný „Mermaid“ Natalia Ishchenko a Světlana Romashina nesl prapor ruského na závěr olympijských her.

3. China

celkem 70 ocenění: 26 zlatých, 18 stříbrných a 26 bronzových.

Pro Čínu, olympijské hry v Rio ne bez nepříjemných překvapení: pořadatelé her dvakrát používal vlajku své země se špatným umístěním hvězd. Stalo se tak na slavnostním předávání cen čínských sportovců, a pak čínských žen volejbal.

2. UK

celkem 67 medailí: 27 zlatých, 23 stříbrných a 17 bronzových.