Hodnocení medailí olympijských týmů Soči 2014( konečná medaile)

click fraud protection

Na XXII. Zimních olympijských hrách v Soči se ruskému národnímu týmu podařilo zaznamenat počet získaných ocenění.Poprvé od kolapsu Sovětského svazu se ruský tým účastnil olympijských her Lillehammer v roce 1994 a vyhrál 23 medailí.Po dobu 20 let to byl náš nejlepší výsledek, který byl možný pouze v letošním roce.

Ale to, co tým položili zeměmi „bílých“ olympiádu v konečném pořadí řekne náš dnes hodnocení medailových olympijské týmy Soči 2014 .Obsah

:

• 10. France( gold - 4, stříbrný - 4, bronz - 7)
  • 9. Rakousko( 4 zolotye- stříbrná - 8, bronz - 5)
  • 8. Bělorusko( zlato - 5, stříbrná - 0bronz - 1)
  • 7. Švýcarsko( zlato - 6, stříbro - 3, bronz - 2)
  • 6. Německo( zlato - 8, stříbro - 6, bronz - 5)
  • 5. Nizozemsko( zlato - 8, stříbro - 7bronz - 9)
  • 4. USA( gold - 9, stříbrný - 7, bronz - 12)
  • 3. Kanada( gold - 9, stříbro - 10, bronz - 5)
  • 2. Norsko( gold - 11 stříbrná -5, bronz - 10)
  • 1. Rusko( zlaté - 13, Silver - 11 Bronze - 9)

10. France( gold - 4 Silver - 4 Bronze - 7)

francouzští atleti získala zlato v biatlonu, snowboardu a freestyle. Nejvýkonnějším členem byl Marten Fourcade, který získal dvě zlaté medaile a jednu stříbrnou medaili v biatlonu.

9. Rakousko( 4 zolotye- stříbrná - 8, bronz - 5)

Rakušané získal olympijské zlato v biatlonu, jumping, lyžování a sáňkování.Všechna ocenění rakouského národního týmu byla s velkými obtížemi dána vysokohorskému lyžování.

8. Bělorusko( zlato - 5, stříbro - 0, bronz - 1)

Belarusy 3 ocenění získala nejvyšší pořadí v biatlonu a 2 freestyle. Zejména na olympijských hrách se vyznačuje biathlete Daria Domracheva, která od hry odveze tři zlaté medaile.

7. Švýcarsko( gold - 6, Silver - 3 Bronze - 2)

Švýcarští sportovci vyhráli zlato v lyžování, snowboarding a lyžování.Lyžař Dario Cologna, který získal dvě ocenění nejvyššího standardu, se vyznačoval nejvíce.Švýcarský hokejový tým se stal bronzovým medailistou her.

6. Německo( gold - 8 Silver - 6 Bronze - 5)

Němci získala zlato v alpském lyžování, severskou kombinaci, skoky na lyžích a sáňkování.Kluci z Německa Tobias Arlt, Natalie Heisenberg, Felix Loch a Tobias Wendl mají 2 olympijské medaile nejvyššího standardu.

5. Nizozemsko( zlato - 8, stříbro - 7, bronz - 9)

Nizozemci dojeli všem svým dovednostem v bruslení.Právě v této disciplíně získali sportovci z Nizozemska 6 zlatých medailí.Čtyřnásobek členové týmu vzali všechny stupně vítězů - v závodě u mužů 10 000 5000 a 500 metrů, stejně jako v závodě u žen na 1 500 metrů.

4. USA( gold - 9 stříbrná - 7 bronz - 12)

Američanů získal nejvyšší ocenění v lyžování, snowboarding, freestyle a krasobruslení.Ženský hokejový tým se stal stříbrným medailistou her.

3. Kanada( gold - 9, Silver - 10 Bronze - 5)

Kanaďané vyhráli zlato v bobech, curling, freestyle lyžování, lední hokej a krátké trati. Je pozoruhodné, ale žádný sportovec tohoto týmu nezískal více než jednu medaili.

2. Norsko( gold - 11 stříbrná - 5, Bronze - 10)

Norové byli nejsilnější ze všech v biatlonu, severské kombinaci, běh na lyžích a sjezdové lyžování.2 zlaté ocenění šel Marit lyžaře a Jørgen Bjerg Graabak a biatlonistů Ole Einar Berndalen a Emil Svendsen.

1. Rusko( gold - 13 stříbrná - 11 bronz - 9)

Rusové byli první v bobové, kostrou, snowboarding, krasobruslení, biatlonu a krátké trati. Hlavní hvězdy současného olympiádě oceli Victor Ahn, ocenění získal 3 zlaté a Tatiana Volossozhar a Maxim Trankov dvakrát zabírat horní podstavec.